Доктор Чудо 16 юли

https://c2p.cleverwebserver.com/dashboard/64072cc3-d637-11ea-a150-cabfa2a5a2de

„Доктор чудо“ е сериал, излъчващ се всяка делнична вечер от 21:30 часа по bTV Lady, Теленовелас разкрива какво ще се случи в епизода довечера, 16 юни:

Епизод: 3

Танджу моли Али да се представи на колегите си. Ферман протестира пред професора. Опасява се, че пациентите няма да приемат такъв лекар.

Адил го моли да поеме грижите над това чудо на природата.

Кавълджъм моли Танджу да направи всичко възможно Али да се провали.

Адил известява Али, че вече може да присъства на операциите на Ферман.

Младежът се преоблича и отива в операционната. Ферман му нарежда да стои настрани и само да гледа.

Назлъ опитва да се сприятели с Али, но той е объркан от противоречивото ѝ поведение. Тя му предлага да започнат всичко отначало. Двамата се запознават отново.

Танджу разпитва една от сестрите как се е държал Али в операционната.

Танджу разпорежда на Ферман да включи Али активно в работата на екипа си.

В спешното на болницата карат ранени от катастрофа.

Али първоначално се стряска от паниката. Един от пациентите се нуждае спешно от интубация, но Али е паниран и не знае какво да прави. Назлъ се намесва и спасява пациента.

Адил информира Али, че все още не е доктор в тази болница, тъй като договорът му е от следващия ден. Праща го да си отиде у тях и да си почине.

Ферман прави забележка на Назлъ да си контролира чувствата. Той заявява, че е решен да я изгони от екипа си, ако тя продължава по този начин.

Адил е направил стаята на Али същата като в родното му място.

Назлъ вижда, че в стаята на асистентите има приготвена закуска с цвете.

Али отива при пациентка и я диагностицира със злокачествен тумор. Ферман се ядосва и му обяснява, че не трябва да бъде толкова директен с пациентите.

Али е отпратен в стаята на асистентите. По пътя вижда едно дете, което страда, тъй като скоро е било оперирано.

Али разбира какъв е проблемът по своя необикновен начин, но не смее да каже на майката.

Пациентката с тумора пита Назлъ дали ще оцелее след операцията. Момичето ѝ обещава.

Демир се кара на Назлъ, задето е дала надежда на жената. Казва ѝ, че не иска доктор Ферман да я уволни.

Али обяснява на доктор Ферман, че детето ще умре, ако не се направи нова операция.

Али решава сам да направи операцията на детето.

Виж още:Довечера в „Доктор Чудо“: Али е назначен в болницата (15 юни)„Доктор чудо“ е сериал, излъчващ се всяка делнична вечер от 21:30 часа по bTV Lady, Теленовелас разк…Jun 15 2021skafeto.com

Довечера в „Доктор Чудо“: Али е отхвърлян и тормозен (14 юни)„Доктор чудо“ е сериал, излъчващ се всяка делнична вечер от 21:30 часа по bTV Lady, Теленовелас разк…Jun 14 2021skafeto.com